Budućnost posvetila pobjedu preminulom Milošu Paviju Pavićeviću

Piše: Ognjen 745 pregleda Dodaj komentar
Foto - VARVARI 1987

Budućnost je protiv Dečića u Danilovgradu postigla prvi gol i zabilježila prvu proljećnu pobjedu (2:1), napokon je proradio napadački tandem Burzanović – Đalović, ali Podgoričanima nije bilo do slavlja.  Ni navijačima, ni fudbalerima…

Pobjedu posvećujemo preminulom navijaču, Milošu Pavićeviću“, kazao je nakon utakmice pomoćni trener Budućnosti Vladan Tomić.

Navijači gostiju su istakli transparent „Miloš Pavićević 1983 – 2016”, ali se tokom meča nije čula njihova pjesma. Baš kao što igrači nisu slavili golove…

Igor Burzanović doveo je goste u vođstvo već u 2. minutu iz penala, koji je izborio Vušurović, ali su Tuzani neočekivano izjednačili sredinom prvog dijela nakon šuta Anđušića.

U nastavku – revija šansi i promašaja Budućnosti, prednjačio je Luka Mirković, da bi utakmicu 17 minuta prije kraja riješio Radomir Đalović, koji je ušao sa klupe. Golu je prethodila akcija u kojoj je učestvovao Vule Vujačić.

Dobro smo otvorili meč, golom, ali nije dobro što smo dopustili protivniku da izjednači. U nastavku smo ubrzali igru, stvarali šanse i zasluženo došli do pobjede“, kazao je Tomić.

Nakon pobjede nad Mornarom u prošlom kolu, Dečić je doživio treći poraz u drugom dijelu sezone.

Bio je težak teren, a šteta što nismo iskoristili period dobre igre nakon izjednačenja. U nastavku je Budućnost bila bolja, posebno nakon ulaska Đalovića, i zasluženo je slavila pobjedu“, kazao je pomoćni  trener Dečića Fuad Krkanović.