Budućnost poklekla u Rostovu

Piše: Rajko 777 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti gostovale su danas ekipi Rostova u drugom meču glavne runde Lige šampiona.

Rukometašice Budućnosti odigrale su veoma težak meč u Rostovu.

U provom poluvremenu su izabranice Dragana Adžića samo dva puta imale rezultatsku prednost, pri rezultatu 1-2 golom Itane Grbić i 2-3 golom Đine Jauković.

Do kraja poluvremena su “plave” bile u poziciji gotovo sve vrijeme da jure rezultat. Na pauzi je zaostatak iznosio dva gola 13-11.

U nastavku igre, početkom drugog poluvremena razigrala se Milena Raičević, koja je svojim golovima održavala nadu Budućnosti da može napraviti podvig u Rostovu.

Ipak, kuriozitet ovog meča bio je i broj isključenja koja su, možemo reći donekle uticala na sastav tima koji je kombinovao Adžić i u krajnjem i na rezultat.

Budućnost je imala 12 isključenja a Rostov 5.

U drugom dijelu drugog poluvremena, igračice Rostova su uspjele da slomiju otpor Budućnosti i da stignu do važne pobjede.

Rezultat je na kraju meča iznosio 24-22.

U domaćem timu se istakla Ana Sen sa 8 golova.

Kod ekipe Budućnosti danas je najraspoloženija za igru bila Milena Raičević sa 8 pogodaka.