Budućnost deklasirala Grbalj, Sutjeska sve dalja

Piše: Ognjen 728 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Grbalj u Radanovićima 4:0, u ranije odgođenom meču 15. kola Telekom Prve lige i sa osam bodova prednosti u odnosu na Sutjesku sačekaće nastavak sezone.

Lider je odigrao odlično i već u prvom dijelu riješio pitanje pobjednika.

Draško Božović bio je strijelac u 25. minutu, da bi pred kraj prvog poluvremena Igor Ivanović drugi put savladao Popovića.

Ekipa Mladena Milinkovića dala je još dva gola u nastavku i sa stilom okončala jesenji dio prvenstva.

Pogodio je ponovo Ivanović, dok je u finišu utakmice put do mreže našao i Dušan Stoiljković.

Budućnost zimuje sa 44 boda, osam više od Sutjeske, a čak 14 u odnosu na Iskru.

Grbalj je na začelju sa 13 bodova i slijedi mu borba za opstanak u nastavku prvenstva.

Nažalost, podgorički tim nije mogao da proslavi pobjedu jer su živote u saobraćajnoj nesreći izgubili mladi navijači “plavih”, koji su danas iz Podgorice krenuli da bodre svoje ljubimce u Radanovićima.