Bokelj ispustio 2:0 protiv Budućnosti, novi kiks Mladosti

Piše: Ognjen 822 pregleda Dodaj komentar

Budućnost je nakon pet uzastopnih pobjeda bez primljenog gola bila na pragu prvog poraza.  Bokelj je prvi načeo mrežu Budućnosti ove sezone i to je imao 2:0.

Kotorani su poveli preko Nikezića u 53. minutu, da bi tri minuta potom Kotorac udvostručio prednost.

Ipak, Budućnost je uspjela da se vrati u igru. U 79. minutu Mirković je sa distance pogodio za 2:1, da bi Radunović sa bijele tačke u sudijskoj nadoknadi poravnao na 2:2.

Kiks Budućnosti nije iskoristila Mladost, koja je na svom terenu protiv Iskre odigrala samo 0:0.

Pobjede su ostvarili Grbalj, Petrovac i Dečić. Sve tri ekipe slavile su po 1:0. Grbalj je na svom terenu bio bolji od Jedinstva golom Tučevića, Rudović je donio Petrovcu tri boda, dok je Božanović srušio Zetu.