Bećiraj pogodio mrežu u pobjedi Dinamo Moskve

Piše: Ognjen 801 pregleda Dodaj komentar

Potpuno je jasno da će Dinamo iz Moskve naredne sezone biti dio ruske elite ali ono što svakako raduje jeste golgeterski povratak Fatosa Bećiraja!

Crnogorski napadač postigao je pogodak u današnjoj gostujućoj pobjedi svog tima nad Sibirom 1:3.

Poveli su domaći već u trećem minutu golom Rumuna Čebotarua. Ipak, već u 21. minutu izjednačio je Lucenko što je ispostaviće se bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U 67. minutu Dinamo je konačno krunisao bolju igru i poveo je golom Bećiraja da bi samo 8 minuta kasnije Zotov postavio konačan rezultat.

Dinamo je neprikosnoven na čelu tabele sa 72 boda, Tosno, kojeg ćemo takođe iduće godine gledati u probranom društvu ima 64 i trenutno igra svoj meč sa Spartak Naljčikom.

Za našeg reprezentativca ovo je bio peti gol u šampionatu ali i najava dobre golgeterske forme što bi naročito moglo da raduje selektora Ljubišu Tumbakovića.