Balkanijada: Kadeti poraženi od Srbije

sport
Piše: sport 903 pregleda Dodaj komentar

crna gora srbija kadeti balkanijada

Kadetska reprezentacija poražena je danas od Srbije rezultatom 3:0 (25:27,10:25,19:25).

Zvanična statistika sa meča: OVDJE.

Meč je počela postava: Koković, Caković, Milovanović, Stojanović, Milošević, Šćepanović i Lakčević, a ulazili su i ostali igrači sa klupe: Brajković, Vidić, Blagojević i Kontić.

“Pružili smo mnogo bolju partiju nego juče, posebno u prvom setu u kojem smo bili blizu i da ga osvojimo. U drugom su momci fizički i taktički “pali”, dok se u trećem setu opet javila igra iz prvog seta, ali od ovoga trenutno nismo mogli više. Fali nam bolji napad iz zone četiri, ali ovo je i prilika da se vidi koliko ko može u ovom trenutku. Sve u svemu, zadovoljan sam prvim i trećim setom”, rekao je posle meča selektor Zoran Vukčević.

Crna Gora 0:3 Srbija

Meč počinje postava: Koković, Caković, Milovanović, Stojanović, Milošević, Šćepanović i Lakčević.

U prvom meču današnjeg programa, Rumunija savladala Tursku 3:2.

Crna Gora: Milovanović, Lakčević, Koković, Caković, Šćepanović, Blagojević, Brajković, Stojanović, Vidić, Katnić, Milošević.

Selektor: Zoran Vukčević

Srbija: Buša, Đurđević, Mehić, Veličković A., Nikolić, Kovačević, Trifunović, Žugić, Dodić, Nejić, Veličković L., Bojičić

Selektor: Milan Đuričić