Bakić pogodio, Energetik opet slavio

Mirko
Piše: Mirko 294 pregleda Dodaj komentar

Jedno od najprijatnijih iznenađenja dosadašnjeg dijela šampionata Bjelorusije jeste Energetik iz Minska. Klub iz glavnog grada je upisao treću pobjedu zaredom i stigao do liderske pozicije sa istim brojem bodova kao i Torpedo.

Danas je savladan šampion iz prethodne sezone Dinamo Brest rezultatom 2:1, a jedan od najzaslužnijih za nova tri boda jeste naš internacionalac Dušan Bakić!

Bivši napadač Budućnosti koji je u današnjoj utakmici prvi put bio starter odlično se snašao u protivničkom šesnaestercu i u 40. minutu doveo svoj tim u vođstvo.

Ovo je drugi pogodak našeg napadača, prvi je postigao na otvaranju sezone i u pobjedi nad BATE Borisovom 3:1.

Domaćini su još jednom zatresli mrežu na početku drugog poluvremena i lagano kontrolisali meč do kraja, a Bakić je zamijenjen u 67. minutu.

Energetik u narednom kolu ide u goste ekipi Isloča.