Arso Milić osvojio srebrnu medalju na Evropskom kupu!

Piše: Vladan 885 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativac Arso Milić osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 81 kilogram na Evropskom džudo kupu u Dubrovniku.

Džudista podgoričkog kluba “Arso Milić”, bio je sjajan, jer je nakon tri efektne pobjede izgubio finale teknkon tri minuta i 17 sekundi borbe u ekstra-tajmu.

Pokazalo se da Francuz Benoa Kolin ima više kondicije od našeg mladog džudiste, koji je pao na ipon nakon sedam minuta i 17 sekundi borbe..

Bronze su danas u Dubrovniku osvojili Jovana Peković (-70 kg) i Lazar Daković u kategoriji preko 100 kilograma.

Daković je u meču za bronzu pobijedio Jovana Pekovića. Juče je bronzanu medalju osvojio Nikola Gušić (-73 kg).

Osim Pekovića mečeve za bronzu danas su izgubili Danilo Pantić (-100 kg), Dimitrije Vukotić ( +100 kg) i Jovana Nikić (+78 kg).