ARGENTINA – HRVATSKA 0:3 Hrvatska srušila velikana i izborila osminu finala Mundijala!

Piše: Ognjen 820 pregleda Dodaj komentar

HRVATSKA je pobijedila Argentinu sa 3:0 i izborila je osminu finala Svjetskog prvenstva u Rusiji. Bila je to jedna od najboljih utakmica Hrvatske u novijoj istoriji koju su prekrasnim golovima obezbijedili Ante Rebić u 53., Luka Modrić u 80. i Ivan Rakitić u sudijskoj nadoknadi.

Hrvatska je u svih 90 minuta igre bila bolja ekipa, dominantnija,ambicioznija, konkretnija ekipa koja je imala plan i viziju kako doći do pobjede. S druge strane Mesi i društvo još su jednom pokazali da su družina odličnih igrača, ali da nisu ekpa koja igra kao tim.  Premda su Argentinci imali jednu vrhunsku šansu, ista je došla kao plod greške hrvatske odbrane, sve ostalo pripalo je Hrvatskoj. Posebno u drugom poluvremenu.

U prvih 45 minuta gledali smo grubu, čvrstu i žestoku utakmicu, a u nastavku bila je to dominacija “kockastih”.