Aleksandar Minić predvodio Vojvodinu do prvog trofeja!

Piše: Reprezentacija.me 708 pregleda Dodaj komentar

Odbojkaši Vojvodine NS Seme, aktuelni pobjednici Kupa Srbije, osvojili su prvi put Super Kup Srbije.

U meču V Super Kupa Srbije 2015, Vojvodina NS Seme je večeras u Novom Sadu savladala Crvenu zvezdu sa 3:1, po setovima 18:25, 25:17, 25:19 i 25:13, posle 93 minuta igre.

Naš reprezentativac Aleksandar Minić odigrao je fantastičnu utakmicu i bio najbolji pojedinac meča sa 23 poena i realizacijom napada od čak 73%!

aleksandar minic super kup srbije odbojka vojvodina novi sad

Utakmicu u maloj sali SPC “Vojvodina” posmatralo je 500 gledalaca, a sudili su Goran Gradinski i Ivan Lazarević.

Odbojkaši Vojvodine NS Seme prekinuli su pobjednički niz Crvene zvezde u Super Kupu Srbije. Novosađani su, posle loše odigranog prvog seta, uspjeli da preuzmu kontrolu igre, ali i rezultata i potpuno zasluženo slavili u prvom meču na startu sezone.