Dragan Adžić: Sjajan odnos i prava forma

Piše: Ognjen 857 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti ostvarile su petu pobjedu u Regionalnoj ligi – izabranice Dragana Adžića u utakmici prvog kola četvrtog turnira regionalnog takmičenja savladale su u Skoplju slovenački Krim 35:24 (17:9).  ”Plave” su od starta nametnule svog ritam, dominirale u svim segmentima igre i došle do ubjedljive pobjede protiv tima koji će biti protivnik i u glavnoj rundi Lige šampiona, koja počinje 31. januara.

“Odnos djevojaka je bio sjajan od prvog do posljednjeg minuta i zboga toga sam izuzetno zadovoljan, kao i činjenicom da su sve igračice ostale zdrave. Krim je kvalitetan protivnik i bila je ovo veoma dobra provjera. Sve igračice su dobile priliku, zadovoljan sam izdanjem svih djevojaka jer su pokazale pravi odnos i dobru formu. Najvažnije je da smo utakmicu otvorili na pravi način, to je veoma važan segment. Igrali smo kvalitetno u odbrani, postigli veliki broj golova iz tranzicije. Postigli smo veliki broj golova u prvom poluvremenu. U finišu meča smo primili nekoliko nepotrebnih golova, ali nemam nikakvih zamjerki i veoma sam zadovolja.

“Probaćemo da iskoristimo na najbolji način i duel protiv Metalurga iako se radi o mladom timu. Ne poznaju nas i priliku će dobiti sve igračice. Želim da probamo određene taktičke zamisli i nadam se da će i odnos biti na zadovoljavajućem nivou”, zaključio je Adžić.