Adžić: “Pobijedila je bolja, kompletnija i spremnija ekipa”

Piše: Vladan 724 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti večeras su u “Morači” poražene od ekipe Vajpersa rezultatom 19:24 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

Trener “plavih” Dragan Adžić izjavio je da je pobijedila bolja, kompletnija i spremnija ekipa.

Zahvalnost publici koja nas je podržala i prepoznala želju svih djevojaka. Nemam zamjerki na odnos i želju koju su prikazale moje igračice. Pobijedila je bolja, kompletnija i spremnija ekipa. Nama je bilo značajno da odigramo dobru pozicionu odbranu i u tome smo uspjeli u većem dijelu meča, iako smo neke segmente koje smo dogovorili mogli da odigramo bolje. Najmanje što nam je trebalo je da razbranimo Lunde. Nijesmo uspjeli da realizujemo ono što smo zamislili, trebalo je da igramo duže napade. U prvih  25 minuta nedostajali su i golovi sa krila i pozicije pivota, jednostavno, trebalo nam je vremena da dođemo do daha. Ostaje nam drugo poluvrijeme, a vjerujem da možemo da ispravimo brojne segmente u igri i da odigramo bolje” –  rekao je Adžić.

Revanš utakmica odigraće se 13. aprila od 18.15h u norveškom Kristiansandu.